U našoj školi, 8. i 9. maja, održan je program „Jedan dan u internatu“ za učenike zainteresirane za upis u “Perzijsko-bosanski koledž sa internatom”. Kroz različite aktivnosti imali su priliku iz prve ruke upoznati atmosferu škole, način života u internatu i družiti se s našim učenicima.
Sve je proteklo u lijepoj i prijateljskoj atmosferi uz sportske aktivnosti, odbojku, fudbal, razgovor i zajedničko druženje. Nadamo se da su naši gosti ponijeli lijepe utiske, stekli nova prijateljstva i barem na trenutak osjetili duh zajedništva koji krasi život u našem internatu. A sigurni smo da će nam se neki od njih i pridružiti u narednoj školskoj godini.



