Home » 2018 » decembar » 1 » Znanjem gradi BiH 2018
Znanjem gradi BiH 2018

Četrnaesti put održana manifestacija i takmičenje „Znanjem gradi BiH“. Cilj ove manifestacije je razvijanje patriotizma, zajedništva među mladima, razmjena iskustava, ideja između profesora i odgajatelja iz cijele BiH.
          Znanjem gradi Bosnu i Hercegovinu je projekat koji je započeo davne 1999. godine. Tokom proteklih godina, Perzijsko-bosanski koledž, imao je priliku ugostiti nekoliko hiljada učenika, te nekoliko stotina njihovih pratilaca (direktora, pedagoga, nastavnika, roditelja...). Još tada je sebi postavio cilj da ulaže u znanje, odgaja i obrazuje mlade, da razvija takmičarski duh, nagrađuje najbolje i učenicima pokaže da vrijedi ulagati u obrazovanje jer je to način na koji, svi zajedno gradimo svoju bolju budućnost, budućnost svoje domovine. Tako i nastade naziv ZNANJEM GRADI BIH.
Category: Dešavanja u školi | Views: 21 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0