Home » 2020 » mart » 17 » ONLINE NASTAVA u PBK
ONLINE NASTAVA u PBK

ONLINE NASTAVA u PERZIJSKO-BOSANSKOM KOLEDŽU SA INTERNATOM

Poštovani učenici i roditelji

Nadamo se da ste dobro i zdravo.

Poznato Vam je da se trenutno u Perzijsko-bosanskom mkoledžu sa internatom realizuje ONLINE NASTAVA preko GOOGLE CLASSROOM platforme.

Želim sve učesnike pohvaliti za snalaženje i saradnju, a posebno naše drage učenike i učenice.

Prema uputama iz MONKS-a, Perzijsko-bosanski koledž sa internatom planira preći na platformu OFFICE 365. Profesori su već kreirali timove (predmete), te se od Vas očekuje da pristupite platformi OFFICE 365 i registrujete se u iste.

Do kraja ove sedmice ONLINE NASTAVA će se realizirati u staroj platformi, a od ponedeljka 23.03.2020. zvanično bi trebali preći na novu platformu.

Molimo Vas da do četvrtka (19.03.2020.) pokušate sami ostvariti komunikaciju sa profesorima preko nove platforme kako bi ušli spremni u novu sedmicu.

Puno zdravlja.

Koristimo priliku da skrenemo pažnju svim učenicima na njihovu ulogu u realizaciji ONLINE NASTAVE:

- Učenik je dužan da u zakazano vrijeme, a u skladu sa rasporedom časova, pristupi online nastavi i blagovremeno izvršava zadate zadatke u dogovorenim terminima o kojima ga obavještava razrednik i nastavnik.

- Ukoliko učenik ne pristupi online nastavi u skladu sa rasporedom časova, smatra se da isti nije prisustvovao nastavi.

- Učenik je dužan donijeti opravdanje ukoliko nije prisustvovao online nastavi.

- U slučaju poteškoda prilikom pristupa platformi i online nastavi, učenik je dužan kontaktirati razrednika ili administratora.

- Učenik koji nema pristup internetu dužan je o tome obavijestiti razrednika.

Category: Dešavanja u školi | Views: 77 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0