Home » 2019 » februar » 12
Perzijsko-bosanski koledž sa internatom" Lješevo bb, Ilijaš, na osnovu Odluke Školskog odbora od 03.01.2019. godine, r a s p i s u j e:

K O N K U R S

za prijem uposlenika na sljedeća radna mjesta

1. Profesor muzičke kulture, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (2 časa)

2. Profesor latinskog jezika, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (3 časa)

3. Profesor psihologije, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019.godine (8 časova)

4. Profesor pedagogije, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (2 časa)

5. Profesor filozofije sa logikom, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (3 časa)

6. Profesor sociologije i građanskog obrazovanja, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (4 časa)

7. Profesor geografije, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (4 časa)

8. Profesor likovne kulture, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (2 časa)

9. Profesor historije, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine (4 časa)

10. Pedagog, 1 izvršilac na određeno vrijeme, do 30.06.2019. godine ( 8 sati dnevno)

Pored općih uslova predviđenih zakonom, kandidati moraju ispunjavati i uslove vezane za odgovarajuću VSS – rad u Gimnazijama Kantona Sarajevo.

Potrebno je dostaviti slijedeću dokumentaciju:

1.Obavezna dokumentacija (kopije):

a) svojeručnu potpisanu prijavu na konkurs sa kratkom biografijom, kontakt podacma kandidata, tačnom naznakom za koju poziciju konkurišu i tačno navedeom dokumentacijom koja se prilaže uz prijavu na konkurs;

b) diploma o stečenoj stručnoj spremi (najmanje zvanje magistra ili zvanje profesora po starom sistemu obrazovanja);

c) izvod iz matične knjige rođenih;

d) uvjerenje o državljanstvu (ne starije od 6 mjeseci).

2. Dodatna dokumentaciju (kopije):

a) uvjerenje o položenom stručnom ispitu;

b) uvjerenje/potvrdu o radnom stažu i uvjerenje sa šifrom zanimanja koje izdaje fond za penzijsko-invalidsko osiguranje;

c) uvjerenje/potvrdu o ostvarenom radnom stažu kod poslodavca kod kojeg je kandidat radio sa tačno naznačenim poslovima i radnim zadacima, te godinama i mjesecima radnog staža koje je kandidat obavljao;

d) uvjerenje/potvrdu o vremenu provedenom na evidenciji Službe za zapošljavanje Kantona Sarajevo nakon sticanja stručne spreme i profila koji se traže konkursom;

e) rješenje o sticanju posebnog stručnog zvanja;

f) rješenje o ocjeni o radu koja je utvrđena u tekućoj ili prethodnoj školskoj godini;

g) dokazi o statusu kandidata po osnovu dopunskih prava boraca i članova njihovih porodica u skladu sa Zakonom i članom 10. Pravilnika sa kriterijima za prijem zaposlenika u radni odnos u predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama kao javnim ustanovama na području Kantona Sarajevo;

h) osobe koje imaju status naveden u članu 10.stav 2. ovog Pravilnika obavezni su pored rješenja/uvjerenja nadležnog kantonalnog/općinskog organa i priznanavanju statusa dostaviti i uvjerenje/potvrdu o neprekidnom prebivalištu na području Kantona Sarajevo u posljednjih 24 mjeseca (ne stariju od 6 mjeseci);

i) pozitivna preporuka prethodnog poslodavca;

j) potvrdu o autorstvu/koautorstvu udžbenika koju izdaje Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke na osnovu člana 169-170. Zakona o upravnom postupku FBiH (2/98 i 44/99).

Kandidati koji budu ispunjavali navedene kriterije biti će pozvani na intervju, koji je obavezan, a kandidati koji budu izabrani dužni su dostaviti ljekarsko uvjerenje iz javne ustanove u roku od 7 dana od dana obavijesti.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Konkurs ostaje otvoren 8 dana od dana objavljivanja (20.02.2019.).

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na broj tel. 033/428-820 i 033/403 - 321.

Dokumentaciju dostaviti lično ili na adresu "Perzijsko – bosanski koledž sa internatom", Lješevo bb, 71387 Podlugovi – Ilijaš.

Category: Obavijesti | Views: 97 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)