Home » 2018 » maj » 05
Završni izlet naših najdražih
Dana 10.05.2018.godine naši dragi maturanti koji su bili ljubice i koji će ostati ljubice našeg koledža imali su završni izlet sa profesorima i profesoricama. Nadamo se da su se dobro zabavili i da su uživali u završnim zajedničkim trenucima, koje će nadamo se pamtiti svi oni tokom svog života.
Za više informacija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 99 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Dana 05.05.2018.godine učenici i učenice PBK zajedno sa svojim profesorima i profesoricama su imali terensku nastavu u Hercegovini (Stolac, Konjic, Mostar ).
   Cilj ove terenske nastave jeste bio proširiti znanje učenika o povijesti gradova Hercegovine. Tom prilikom ćemo se zahvaliti našem dragom profesoru historije Nijazu Traki na njegovim predavanjima.
   Uprkos lošim vremenskim uslovima to nam nije dozvolilo da svi zajedno uživamo u čarima i ljepotama ovih gradova.
Za više informacija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 91 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)